Пошта
Опитування
З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?
Цікаво знати
1.09.2016   Урочиста лінійка з нагоди Дня знань
   У Київському вищому професійному училищі водного транспорту1 вересня 2016 року відбулась урочиста лінійка з нагоди Дня знань в 25-у річницю незалежності нашої країни.

   День знань, початок нового навчального року для багатьох юнаків та дівчат, які сповнені сил і енергії оволодівати знаннями і здобувати нові професії, адже їх чекають нові оновлені навчальні аудиторії, майстерні, кваліфіковані викладачі та захоплююче учнівське життя і нові друзі.

   На святі були присутні діти, батьки, викладачі, майстри виробничого навчання та почесні гості. Директор Гаврилюк Валерій Іванович привітав всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу нових професій, побажав всім учням міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен учень, за допомогою вчителів, майстрів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

   На лінійці були присутні почесні гості: Кулінченко Олександр Сергійович – проректор з адміністративно-господарської та соціально-виховної роботи Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного та Аврамчук Віра Анатоліївна – методист    Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві, які побажали нашим учням гарного настрою, здоров’я та нових відкриттів у володінні новою професією.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Copyright © 2017
All Rights Reserved by KVPUvt
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9