ОГОЛОШЕНО НАБІР ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СУДНОВОДІЙ МАЛОТОННАЖНОГО СУДНА, ПОМІЧНИК МЕХАНІКА»
Опитування
З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?
Цікаво знати
Календар України
Дніпровські Капітани

Шановні випускники 11-х класів!


     Давно закінчилось ЗНО. Вищі навчальні заклади оприлюднили списки зарахованих. І Вас в цих списках  немає. Що робити?  Не гайте часу!  Вступайте до Київського вищого професійного училища водного транспорту на спеціальність «судноводій малотоннажного судна, моторист».  

     Початок занять з 1 вересня 2018 року по 15 травня 2019 року. З середини травня до середини листопада плавальна практика на річкових та морських судах України. З листопада по грудень канікули. В січні 2020 року державні іспити і вручення дипломів. За півтора року ви отримаєте професію, яка має попит на міжнародному ринку праці,  і підготуємо  Вас до вступу до  вищого навчального закладу. В поточному 2018 році всі випускники училища  за професією «Судноводій малотоннажного судна, помічник механіка», які мали бажання продовжити своє навчання,  вступили до вищих навчальних закладів. Ми дали їм гарні знання. Всі, хто мав намір працювати за обраною професією – працюють. Але найбільше ми пишаємось нашим випускником Вадимом Самусенко, який добровільно боронить кордони нашої Держави в складі військово-морських сил України.   

     Загалом 50% випускників групи Т-21 – «Судноводій малотоннажного судна, помічник механіка» зв’язали свою долю з морем. Прийом заяв до вступу в Київське вище професійне училище водного транспорту продовжено до 1 жовтня 2018 року.


Чим ДПТНЗ «КВПУВТ» відрізняється від інших навчальних закладів?


 • Зарахування до училища без здачі ЗНО.
 • Безкоштовне навчання !!!
 • Стипендія від 500 грн.
 • Гуртожиток  за суто символічну плату – 1000 грн. на рік
 • Зручне розташування. 5 хвилин від станції метро «Поштова площа».
 • Морська форма (біла сорочка, чорні штани (юбка)  чорна краватка, чорний светр з логотипом училища)  для всіх учнів обов’язкова.
 • Удосконалена матеріально-технічна база.
 • Кваліфіковані викладачі і майстри виробничого навчання. Групу «Судноводій-моторист» очолює судновий електромеханік 1-го розряду з 20-річним досвідом роботи в змішаних екіпажах на супертанкерах іноземних судновласників.
 • Гарантоване проходження плавальної практики на базовому підприємстві «Гідропарк» або, за бажанням учнів, на інших підприємствах України з отриманням заробітної плати і стипендії.  Ми запрошуємо до нас на цю професію і дівчат.  
 • Можливість оформити, зі значної знижкою, всі необхідні для роботи на суднах іноземних судновласників міжнародні документи: сертифікат з БЖС, послужну книжку моряка України, паспорт моряка України і т.д.
 • Випускники училища за професією: «моторист (машиніст), судноводій малотоннажного судна» зараховуються в Київський коледж морського і річкового флоту без здачі ЗНО за результатами співбесіди.
 •  Випускники Коледжу морського і річкового флоту за спеціальністью «Судноводій» і «Судномеханік» зараховуються до Державного університету інфраструктури та технологій на прискорений курс навчання за результатами співбесіди.
 • Училище співпрацює із швейцарською круїзною компанією «Mediterranean Shipping company» - MSC.   Мінімальна заробітна плата в компанії від 850 Євро.  

Зробіть свій вибір правильно!

Ми чекаємо на Вас!


Вступай до ДПТНЗ «КВПУВТ»!


Сайт: http://kvpuvt.kiev.ua  

телефон (044) 425-54-22

м. Київ, вул. Братська,12
скачать софт
Copyright © 2019
All Rights Reserved by KVPUvt
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9