Пошта
Опитування
З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?
Цікаво знати
Дніпровські Капітани

Київське вище професійне училище водного транспорту

Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича - Сагайдачного оголошує набір зі спеціальності

«Судноводій малотоннажного судна, помічник механіка» в групу Т11.

    Термін навчання з 1 вересня 2017 року по 19 січня 2019 року. Училище готує Капітанів для річкового флоту України. Під час навчання учні з 15 травня по 15 листопада проходять плавальну практику на суднах нашого базового підприємства - пароплавної компанії «Гідропарк» - на теплоходах:  «Каштан-5»,  «Карпати», «Ельбрус» та інших . В поточному році ми відновили співпрацю з круїзною компанією «Червона Рута» і 6 наших учнів проходять плав практику на комфортабельному лайнері «Зірка Дніпра».

    З 2015 року ми співпрацюємо з швейцарською круїзною компанією «Mediterranean shipping company».

    Для того, щоб наші випускники були конкурентоздатними на міжнародному ринку праці у них є можливість,без відриву від основного навчання, додатково вивчати англійську мову на курсах іноземних мов.

    Учні, які мріють про простори Світового Океану,  можуть, без відриву від основного навчання, закінчити курси матросів при нашому училищі і отримати міжнародний сертифікат. Українські дипломи визнаються у всьому світі!

    Стан здоров’я учнів групи Т11, як і всіх моряків,перебуває під постійним наглядом лікарів. У нас одна з найкращих в Україні поліклініка. У наших учнів є всі можливості для занять спортом та художньою самодіяльністю.

    Всі бажаючі, після закінчення нашого училища, можуть продовжити своє навчання в Київській державній академії водного транспорту.

    Через 10-15 років роботи на просторах Світового Океану Ви спокійно купите собі квартиру ... і не тільки в Києві. Відпочинок в екзотичних країнах Карибського басейну, Африки, Південно-Східної Азії перестане Вам здаватися чимось казковим і стане цілком реальним. Вашій дружині не доведеться працювати за мізерну зарплату. У неї будуть інші, більш важливі, турботи - виховання Ваших дітей. Вам не доведеться оббивати пороги роботодавців. Це вони будуть телефонувати Вам і пропонувати контракти один кращий за інший.

Всі зазначені вище блага за красиві очі з неба не впадуть !!!

Для того, щоб їх отримати, потрібно володіти різнобічними знаннями і навичками, які може  Вам дати Київське вище професійне училище водного транспорту, яке знаходиться в м. Києві по вул. Братська, 12.

Телефон: 044-425-55-22.  Сайт: http://kvpuvt.kiev.ua.

      Вступ до училища за спеціальністю: «Судноводій малотоннажного судна, помічник механіка» на базі 11 класів.

      За спеціальністю «Моторист (машиніст), стерновий (керманич), слюсар-ремонтник судновий» на базі 9 класів.

      На спеціальність «Кухар, кухар судновий» приймаються і дівчата на базі 9-11 класів.

      Зарахування проводиться за конкурсом атестатів.

Групу Т11 очолює:

    Майстер в/н  Доценко В.К., судновий електромеханік першого розряду з 20-літнім досвідом роботи в змішаний екіпажах на супертанкерах іноземних судновласників.

    Ми навчимо Вас в наш складний час чесно заробляти цілком пристойні гроші.

    Заробітна плата матроса в змішаних екіпажах на суднах іноземних судновласників від 1 200 $, а у капітана в 10 разів більше!!! Є над чим замислитись…

Ми чекаємо амбітних і цілеспрямованих.

Зроби свій вибір правильно!!!

скачать софт
Copyright © 2016
All Rights Reserved by KVPUvt
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9