27.10.2020 202

Вибори учнівського самоврядування

     Сенс учнівського самоврядування полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність.27 жовтня  відбулися звітно-виборчі збори учнівського самоврядування та  вибори Голови учнівського самоврядування училища.Спочатку був заслуханий звіт Аркавого  Станіслава голови учнівського самоврядування 2018-2019 н.р., 2019-2020 н.р. про діяльність учнівського самоврядування училища у 2019-2020 н.р.,слабкі та сильні сторони та про відповідальність до своїх обов'язків членів Ради учнівського самоврядування. Ухвалено Зборами, було ухвалено роботу учнівського самоврядування за 2019-2020 н.р. рахувати задовільною.Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати здобувач освіти 1-2 курсу, який має авторитет у групі та училищі. Активним виборчим правом були наділені актив груп 1-3 курсу.Свої кандидатури на посаду Голови учнівського самоврядування подали 2 учениці –  Руденко Альвіна група П-12 та староста групи П-24 Петренко Магдалина. Кандидати вели агітацію презентуючи  свої програми, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити училищне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.
     Вибори пройшли  активно. Обидві кандидатки були гідні, за підсумками голосування  Головою учнівського самоврядування училища було обрано ученицю групи П-24 Петренко Магдалину.
     Вітаємо новообрану голову  з перемогою, бажаємо їй впроваджувати політику порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя та створенню найкращих умов для комфорту і розвитку учнів училища!