19.05.2021 89

Тиждень психології

     У рамках тижня психології відбувся просвітницько - профілактичний захід для учнів училища за участю Бориса  Володимировича Кащука  (ГО «Нарконон») з лекцією на онлайн - платформі Zoom - «Уся правда про наркотики».
     Було розглянуто тему наркотиків, наслідків наркотичної залежності та представлено «групу емоційних тонів» - новаторську інформацію стосовно впливу емоційних станів на схильність до виникнення наркотичного потягу.

 
     Учні училища отримали багато корисних знань та дякують за цікаву лекцію!

     Відбувся просвітницький захід на платформі ZOOM, спрямований на мотивування учнів першого курсу до здорового способу життя: «Сім принципів здоров’я».  
Лектор: практичний психолог училища - Макарівчук Діана Євгеніївна .
На лекції було розглянуто види здоров’я людини: фізичне, психологічне та соціальне. Учні дізнались, що відбувається, якщо виникає дисбаланс та важливість дотримання семи аспектів здорового способу життя : раціонального харчування, достатнього вживання води, постійного доступу свіжого кисню, дотримання режиму сну , достатньої кількості сонячного світла, виконання фізичних вправ та утримання від шкідливих звичок. 
     У сучасну еру цифрових технологій та віртуальних знайомств, як ніколи гостро стоїть питанння налагодження реальних «живих» стосунків.
      Особливо актуальним для молоді є формування романтичних відносин із протилежною статтю.
Саме тому практичним психологом Макарівчук Діаною Євгенівною було проведено онлайн лекцію  «Принципи здорових стосунків. Вчимось будувати здорові стосунки із протилежною статтю»
     На лекції було розглянуто складові здорових стосунків, принципи та способи їх побудови, а також, як батьківська сім’я впливає на вибір партнера та як використати досвід сім‘ї для побудови ресурсних романтичних стосунків з щасливим майбутнім.