24.01.2019 163

Наша гордість

          Із 18 випускників 2016 року групи Т-11 за професією: «Судноводій малотоннажного флоту, помічник механіка» троє учнів отримали диплом з відзнакою, дев’ятеро - міжнародний сертифікат з безпеки мореплавства – НБЖС, семеро - «Послужну книжку моряка України», двоє – «Паспорт моряка України». Виробничу практику учні із великим задоволенням проходили на різноманітних судах України. Семеро пройшли плавальну практику на флагмані пасажирського флоту України - круїзному лайнері «Зірка Дніпра» і мають відповідний запис в «Послужній книжці моряка України».

          Кожний третій випускник групи Т-11 на даний час здобувають вищу освіту: у Державному університеті інфораструктури та технологій (Київська державна академія водного транспорту) та в Київському коледжі морського та річкового флоту України (КМРФ). Староста групи Т-11 Скарбовійчук Андрій, маючи диплом кваліфікованого робітника з відзнакою, за результатами співбесіди, був зарахований до КМРФ на бюджетну форму навчання. 

           Педагогічний та учнівський колектив училища пишаються випускниками групи Т-11, які добровільно охороняють кордони нашої країни під прапором Військово-Морських Сил Збройних Сил України.Адміністрація ДПТНЗ «КВПУВТ»