Наша гордість » КИЇВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ
Опитування
З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?
Цікаво знати
Календар України
24.01.2019   Наша гордість

Наша гордість


          Із 18 випускників 2016 року групи Т-11 за професією: «Судноводій малотоннажного флоту, помічник механіка» троє учнів отримали диплом з відзнакою, дев’ятеро - міжнародний сертифікат з безпеки мореплавства – НБЖС, семеро - «Послужну книжку моряка України», двоє – «Паспорт моряка України». Виробничу практику учні із великим задоволенням проходили на різноманітних судах України. Семеро пройшли плавальну практику на флагмані пасажирського флоту України - круїзному лайнері «Зірка Дніпра» і мають відповідний запис в «Послужній книжці моряка України».

          Кожний третій випускник групи Т-11 на даний час здобувають вищу освіту: у Державному університеті інфораструктури та технологій (Київська державна академія водного транспорту) та в Київському коледжі морського та річкового флоту України (КМРФ). Староста групи Т-11 Скарбовійчук Андрій, маючи диплом кваліфікованого робітника з відзнакою, за результатами співбесіди, був зарахований до КМРФ на бюджетну форму навчання. 

           Педагогічний та учнівський колектив училища пишаються випускниками групи Т-11, які добровільно охороняють кордони нашої країни під прапором Військово-Морських Сил Збройних Сил України.Адміністрація ДПТНЗ «КВПУВТ»

Copyright © 2019
All Rights Reserved by KVPUvt
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9