5.06.2019 54

Шановні випускники та випускниці!!!!

Шановні випускники 11-х класів!

Відлунав останній дзвоник…  Продувжуюється ЗНО і ми бажаємо Вам успіхів.  Якщо Ви з будь-яких обставин не вступите до Вищого навчального закладу в поточному році – не гайте часу – вступайте до Державного професійно-технічного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту» за професією «Моторист (машиніст), судноводій малотоннажного судна» в групу Т11 . Заняття тривають з 1 вересня 2019 по 15 травня 2020 року. З середини травня до середини листопада виробнича практика на річкових та морських судах України. З листопада по грудень канікули. У січні 2021 року Вас очікують державні іспити і вручення дипломів. За півтора року Ви матимете професію, яка має попит на міжнародному ринку праці.

                     

Українські морські дипломи визнаються в усьому світі!!!

Чим ДПТНЗ «КВПУВТ» відрізняється від інших навчальних закладів?

Зарахування до училища без здачі ЗНО - за поданою Вами заявою.

Безкоштовне навчання!!!

Стипендія від 500 грн.

Гуртожиток за суто символічну плату

Зручне розташування. 5 хвилин від станції метро «Поштова площа».

Для всіх учнів групи Т-11 обов’язкова форма (біла сорочка, чорні штани (для дівчат спідниця), чорна краватка, чорний светр з логотипом училища.

Кваліфіковані викладачі і майстри виробничого навчання.

         Групу «Моторист (машиніст), судноводій малотоннажного судна» очолює судновий електромеханік 1-го розряду з 20-річним досвідом роботи в змішаних екіпажах на супертанкерах іноземних судновласників.

         Гарантоване проходження виробничої практики на базовому підприємстві «Пароплавна компанія «Гідропарк» на теплоходах: «Каштан», «Ельбрус», «Карпати» і т.д., або, за бажанням учнів, на інших підприємствах України з отриманням як заробітної плати так і стипендії.

         Можливість оформити, зі значної знижкою, всі необхідні для роботи на суднах іноземних судновласників міжнародні документи: сертифікат з БЖС, послужну книжку моряка України, паспорт моряка України і т.п.

         Усі випускники групи Т11 проходять військову службу виключно в складі військово-морських сил України.

          Випускники групи Т11 зараховуються за результатами співбесіди до Київського коледжу морського і річкового флоту на другий курс без здачі ЗНО.

          У свою чергу випускники Коледжу морського і річкового флоту за спеціальністю «Судноводій» і «Судномеханік» зараховуються за результатами співбесіди до Державного університету інфраструктури та технологій на третій (!!!) курс навчання.

           Училище співпрацює зі швейцарською круїзною компанією «Mediterranean Shipping company» - MSC. Мінімальна заробітна плата в компанії від 850 Євро.


До уваги дівчат!!! На навчання в групу Т11 зараховуються і дівчата. Генеральний директор ТОВ «Пароплавної компанії «Гідропарк» з нетерпінням чекає коли на капітанських містках теплоходів з’являться   дівчата, які стануть візитною карткою його компанії. Він гарантує пристойну заробітну плату  та кар’єрне зростання. www.teplohod-prokat.kiev.ua