10.12.2019 41

Тренінг «Вибір професії — Вибір майбутнього»

 

Вибір професії — це один із самих важких етапів в житті кожної людини. Адже, саме від нього найчастіше залежить, яким буде наше майбутнє.
Ви хочете, щоб у Вас було все: улюблена робота, успіх і визнання, кар’єрний ріст і забезпечене майбутнє. Чи не так? Як вибрати професію, яка забезпечить успішне майбутнє? Як не помилитися?
З цією метою відбулася профорієнтаційна зустріч практичного психолога Київського вищого професійного училища водного транспорту Курочки Ганни та майстра виробничого навчання Мартиненко Людмили з учнями 11 класу ЗОШ № 262 Подільського району.В процесі проведення тренінгу «Вибір професії — Вибір майбутнього» учні отримали багато інформації про світ професій, дізналися про дуальну освіту, при якій поєднується навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації. Маємо надію, що нашим педагогічним працівникам вдалося сформувати в учнів усвідомлення власної відповідальності за вибір майбутньої професії та розглянути свої реальні перспективи і можливості.