13.07.2020 307

Шановні випускники та випускниці!!!!

Шановні випускники 11-х класів!


     Якщо Ви ще не визначились з Вашим майбутнім – не гайте часу – вступайте до Державного професійно-технічного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту» за професією:


«Моторист (машиніст), судноводій малотоннажного судна» в групу Т-11

 

     Заняття триватимуть з 1 вересня 2020 по 25 травня 2021 року. З середини травня до середини листопада - виробнича практика на річкових та морських судах України. З листопада по грудень - канікули. У січні 2021 року Вас очікують державні іспити і вручення дипломів. За півтора року Ви матимете професію, яка має попит на міжнародному ринку праці. Українські морські дипломи визнаються в усьому світі!


Чим ДПТНЗ «КВПУВТ» відрізняється від інших навчальних закладів?

  • Зарахування до училища без здачі ЗНО - за поданою Вами заявою.

  • Безкоштовне навчання!!!

  • Стипендія від 500 грн.

  • Зручне розташування закладу - 5 хвилин від станції метро «Поштова площа».

  • Для всіх учнів групи Т-11 обов’язкова форма (біла сорочка, чорні штани (для дівчат спідниця), чорна краватка, синій светр з логотипом училища.

  • Кваліфіковані викладачі і майстри виробничого навчання.

     Групу «Моторист (машиніст), судноводій малотоннажного судна» очолює судновий електромеханік 1-го розряду з 20-річним досвідом роботи в змішаних екіпажах на супертанкерах іноземних судновласників.

Гарантоване проходження виробничої практики на базовому підприємстві «Рівер флот» на теплоходах: «Каштан», «Ельбрус», «Карпати» і т.д., або, за бажанням здобувачів освіти, на інших підприємствах України з отриманням як заробітної плати, так і стипендії.

    Можливість оформити, зі значною знижкою, всі необхідні для роботи на суднах іноземних судновласників міжнародні документи: сертифікат з БЖС, послужну книжку моряка України, паспорт моряка України і т.д.

Всі випускники групи Т-11 проходять військову службу виключно в складі Військово - морських сил України.

   Випускники групи Т-11 зараховуються в Коледж морського і річкового флоту Державного університету інфраструктури та технологій на другий курс без здачі ЗНО за результатами співбесіди.

   Училище співпрацює зі швейцарською круїзною компанією «Mediterranean Shipping Company» - MSC. Мінімальна заробітна плата в компанії від 850 Євро.


До уваги дівчат!!! 
     В групу Т-11 приймаються і дівчата. Генеральний директор ТОВ «Рівер флот» з нетерпінням чекає, коли на капітанських містках теплоходів з’являться   дівчата, які стануть візитною карткою його компанії. Він гарантує пристойну заробітну плату та кар’єрне зростання.  http://teplohod-prokat.kiev.ua/


Дніпровські капітани


     Заняття в групі Т-11 починаються 1 вересня зурочистого шикування здобувачів освіти перших курсів, вітального слова директора, гостей, батьків.

 

     Знайомство з романтичною професією учнів групи Т-11 розпочалось на набережній, де на них чекав теплохід «Святий Андрій»


     Капітан теплоходу -  наш випускник, і він дозволив своїм майбутнім колегам піднятись на капітанський місток і сфотографуватись за штурвалом у його капітанському кашкеті.

       Потім, вже в стінах аудиторії, учні розповідали просебе і знайомилися один з одним.

     Навчання у ДПТНЗ «КВПУВТ» – це не тільки гризти граніт науки, а й відкривати в собі таланти. Конкурс самодіяльності здобувачів освіти так і називається «Веселка талантів».


      Група Т-11, як правило, виборювала призові місця і завжди відзначала свої досягнення всією групою. Спільне навчання, спільна громадська робота об’єднуєучнівський колектив.

      В здоровому тілі – здоровий дух. Не можна сказати, що на училищній олімпіаді  ми завойовували всі призи, але п’єдесталпошани без нас не обходився.     Практичні заняття зі спеціальних предметів проходятьне тільки в стінах училища, нас приймали і в лабораторіях ДУІТ, і на базірічкових сил МНС, і на флагмані українського пасажирського флоту – круїзномулайнері «Зірка Дніпра», і на провідних підприємствах Києва.


    

Сучасний капітан має знати англійську мову, тому, крімпоточних занять з англійської мови, в групу Т-11 для проведення майстер-класівзапрошуються викладачі з національного університету імені Шевченка.
 

      Для того, щоб отримати робоче місце на морських суднахдалекого плавання, треба мати цілий ряд міжнародних сертифікатів, тому поряд знавчанням в училищі учні групи Т-11 закінчують міжнародні курси при навчальномуцентрі ДУІТ.


 

      Красені групи Т-11 завжди були візитною карткоюучилища на міському та державному рівні. 


      Сучасний капітан – це не тільки гарна форма і пристойна заробітна плата. За час навчання учні відвідували провідні театри міста, і запрошували до себе студентів театральних вузів.

 

  

      Плавальну практику учні проходять на річкових судах України в компаніях «Рівер флот», «Червона Рута», ДП «Адміністрація річкових портів» та інших.

 

     Випускники групи Т-11, які після закінчення нашого училища вирішили проходити військову службу у Збройних Силах України, навчалися в морському навчальному центрі в місті Миколаїв, і після складання присяги навірність народу України, отримали призначення на кораблі військово-морських сил України.

             

     Нам завжди приємно приймати своїх випускників – на фото моторист-керманич буксира «Яни Капу» з учнями групи Т-11.Шановні випускники!

     Якщо Вам сподобалась наша розповідь про навчання та життя майбутніх капітанів, у Вас є можливість переконатися у всьому на власні очі. Двері нашої приймальної комісії відкриті щоденно (окрім суботи та неділі), і наші фахівці дадуть Вам відповідь на всі запитання. Свою долю Ви маєте вибрати самі і вірно…