1.09.2016 1 612

Урочиста лінійка з нагоди Дня знань

   У Київському вищому професійному училищі водного транспорту1 вересня 2016 року відбулась урочиста лінійка з нагоди Дня знань в 25-у річницю незалежності нашої країни.

   День знань, початок нового навчального року для багатьох юнаків та дівчат, які сповнені сил і енергії оволодівати знаннями і здобувати нові професії, адже їх чекають нові оновлені навчальні аудиторії, майстерні, кваліфіковані викладачі та захоплююче учнівське життя і нові друзі.

   На святі були присутні діти, батьки, викладачі, майстри виробничого навчання та почесні гості. Директор Гаврилюк Валерій Іванович привітав всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу нових професій, побажав всім учням міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен учень, за допомогою вчителів, майстрів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

   На лінійці були присутні почесні гості: Кулінченко Олександр Сергійович – проректор з адміністративно-господарської та соціально-виховної роботи Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного та Аврамчук Віра Анатоліївна – методист    Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві, які побажали нашим учням гарного настрою, здоров’я та нових відкриттів у володінні новою професією.