19.10.2017 939

19 жовтня 2017 року викладач історії та учні групи П-32 взяли участь у Міжнародній науковій конференції "Українська нація у боротьбі за збереження ідентичності й відродження державності (1917–2017 рр.). До 100-річчя УНР"

19 жовтня 2017 року відбулася Міжнародна наукова конференція "Українська нація у боротьбі за збереження ідентичності й відродження державності (1917–2017 рр.). До 100-річчя УНР"


У роботі конференції взяли участь понад 130 академічних вчених, представників професорсько-викладацького складу вузів України, Польщі, Угорщини, вчителів середніх навчальних закладів, працівників музеїв, аспіранти і студенти. А також взяв участь і викладач нашого училища Пасічник Денис Іванович, який виступив з доповіддю: "Левко Лук'яненко у боротьбі проти комуністичного режиму за збереження національної ідентичності українців і відродження державності". Підтримкою викладача були учні групи П-32 і майстер виробничого навчання Булах Наталія АндріївнаУчасники конференції вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв національно-визвольноїборотьби і поклали квіти до пам’ятника М.Грушевського


Надзвичайно натхненим стало вітальне слово Героя України, борця за волю і державну незалежність українського народу – Левка Григоровича Лук’яненко, який наголосив про необхідність відновлення історичної пам’яті та об’єктивності в оцінці історичних подій, за яких український народ боронив свободу, за що поплатився десятками мільйонів жертв.