Пробне ЗНОГрафік проведення пробного ЗНО-2020


          Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме 

з 3 до 24 січня 2020 року.

        

21 березня - українська мова і література


28 березня - історії України, математики, біології, географії,фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької тафранцузької)


          Учасники реєструються самостійно. Для проходження пробного ЗНО у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.kievtest.org.ua)


           Порядок реєстрації для участі в пробному ЗНО оприлюднено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

           Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 2 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

           Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 21 – 23 березня (українська мова і література);
  • 28 – 30 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

          Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 27 березня, з інших предметів – 3 квітня.

          Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНОРезультати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.Графік проведення основної сесії ЗНО-2020


Реєстрація 03.02.2020-24.03.202021 травня - математика

26 травня - українська мова і література


28 травня - фізика


01 червня - іспанська мова


01 червня - німецька мова


01 червня - французька мова


02 червня - англійська мова


04 червня - історія України


09 червня - біологія


11 червня - географія


15 червня - хімія
скачать софт