3D Тур
Приймальна директора(044) 425-54-27

30 червня 2022 року свято «Випуск – 2022»

Заходи
30.06.2022

Урочистості з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту та дипломів кваліфікованого робітника випускникам 2022!

  • Випускний – особливе свято, що лежить на межі дитинства і дорослого життя. Воно зібрало разом випускників, педагогів і батьків. Навчання в училищі – невелика відстань в житті наших випускників, але дуже насичена пізнанням нового, знайомствами з цікавими людьми і справжніми професіоналами своєї справи, подоланням невпевненості в собі, набуттям професії, яка може стати перепусткою у власну самостійність, засобом подолання життєвих рубежів і справою усього життя. Незчулись здобувачі освіти Державного професійно-технічного навчального закладу “Київське вище професійне училище водного транспорту», як за плечима залишилися найкращі дні юності та навчання. Відступили будні швидкоплинного студентського життя, з його тривогами і радощами. Настало значуще і таке непросте в сучасних умовах свято «Випуск – 2022».
  • Боляче усвідомлювати, що війна в країні не закінчилася, і нашим дітям випала доля жити і навчатися в таких складних умовах. Але життя триває, і для випускників це світлий день, який запам’ятається на все життя.
  • Випускників привітали теплими словами і  нагородили грамотами за успішне навчання, досягнення у професійній підготовці, активну участь у громадському житті, участь у художній самодіяльності. Напутні слова випускникам прозвучали від директора училища Михлик Людмили Іванівни, заступників директора, майстрів виробничого навчання, класних керівників, які пройшли з випускниками увесь шлях навчання і здобуття професії.
  • Святковості і невимушеності святу додали виступи учасників художньої самодіяльності, а в кінці пролунала у виконанні випускників та педагогів, гостей свята відома пісня “Ой, у лузі червона калина», гімн Українських січових стрільців, яка 2022 року набула нової хвилі популярності після виконання Андрієм Хливнюком у перші дні російського вторгнення.