3D Тур
Приймальна директора(044) 425-54-27

Профорієнтація/Дні відкритих дверей

ОБЕРИ МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ

 • Вступна кампанія – 2022 без ЗНО та іспитів!
 • Державний професійно-технічний навчальний заклад «Київське вище професійне училище водного транспорту» запрошує випускників 9-х та 11-х класів отримати професії “МОТОРИСТ (МАШИНІСТ), СТЕРНОВИЙ (КЕРМАНИЧ)”, “МОТОРИСТ (МАШИНІСТ), СУДНОВОДІЙ МАЛОТОННАЖНОГО СУДНА”, “КУХАР”, “КУХАР, ПЕКАР”, “КУХАР, ОФІЦІАНТ”, яка назавжди забезпечить високим заробітком, кар’єрним професійним розвитком, якісним рівнем життя.
 • Досвідчені педагогічні працівники відкриють учням секрети технічного обслуговування суден, керування, безпеку та живучість судна, поділяться досвідом приготування широкого асортименту страв української та європейської кухні, а виробнича практика на підприємстві закріпить отримані знання і навички, надасть можливість отримання швидкого додаткового заробітку до щомісячної стипендії і можливість майбутнього працевлаштування.

 

Профорієнтація. Дні відкритих дверей в ДПТНЗ “Київське вище професійне училище водного транспорту”

 

 

Вибір професії важливий крок в житті кожної людини! То ж зроби правильний вибір!
ДПТНЗ Київське вище професійне училище водного транспорту чекає на Вас!

 

 

Запрошуємо на зустріч з потенційними здобувачами освіти у навчальному закладі на “День відкритих дверей” 

Залишайте заявку на сайті або за номером телефону: (044) 425-54-27

 

 

У програмі зустрічі:
 • онлайн зустріч з адміністрацією;
 • презентація професій;
 • консультація про вступну кампанію 2022;
 • показ 3D туру по навчальному закладу
             Наш найстаріших заклад на Подолі радо відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів, які отримали інформацію про особливості вступної кампанії 2022, оформлення онлайн заяв на вступ на сайті училища, правил прийому, можливості отримати безкоштовну освіту.
             Батьки та майбутні абітурієнти  ознайомились з професіями, пройшлись закладом освіти здійснивши віртуальний 3D-тур, в ході бесіди ознайомились про можливості, які отримає кожен здобувач освіти, освітній процес, проходження виробничої практики та перспективи працевлаштування випускників в м. Києві.

Було продемонстровано відео про оновлену матеріально-технічну базу закладу, майстер – класи від відомих шеф-кухарів, випускників училища, дозвілля та роботу гуртків та спортивних секцій. А також про додаткові можливості для здобувачів освіти, а це – проходження короткострокової курсової підготовки за професіями кухар судновий, бармен судновий, офіціант судновий. Ознайомлення з новим сайтом училища, де можна знайти всю необхідну інформацію, а також популярними серед молоді соціальними мережами. Приєднуйтесь і Ви:

 

Залишити заявку на екскурсію можна тут:

 

Замовити дзвінок

  *Поле обов’язкове для заповнення

   

   

   

  Досягнення наших випускників у спорті. Чекаємо Вас у нашій спортивній родині у 2022-2023 навчальному році