ПРОФЕСІЙНО-ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА
Дослідження на ринку праці показують, що більше 50% населення України віком від 18 до 34 пробують себе у нових професіях.
- Дуальна освіта: навчання на підприємствах громадського харчування!
Дуальна освіта у закладах професійної (професійно-технічної) освіти вже стала трендом, що поєднує якісне навчання та роботу за фахом. У Київському вищому професійному училищі водного транспорту підготовка фахівців ресторанної справи здійснюється у навчальних групах, де здобувачі освіти опановують компетенції за дуальною формою навчання з професій Кухар, Пекар.
Організація дуального навчання - справа відповідальна та багатоступенева: учасники та учасниці освітнього процесу опановують теоретичний матеріал у закладі освіти, а практичне навчання - на виробництві. Наразі виробничу практику організовано на підприємствах міста Києва - постійних партнерів ТОВ «ІМПАСТА», ТОВ «Діннерз Продакшн», КП «Шкільне харчування», Ресторани «ПЕСТО», «ЄВРАЗІЯ», «Монопіца», «ЖАР і М’ЯСО», «Львівські круасани».
У співпраці з наставниками молодь набуває професійних компетенцій з підготовки сировини до виробництва, замісу, дозуванню, оздобленню та випіканню на сучасному хлібопекарському обладнанні, з впровадження фірмових, авторських страв, сучасного оформлення та їх подачі.
Все більше підприємств громадського харчування розглядають дуальну освіту - як можливість формування кадрового резерву, а все більше практикантів - як можливість успішного старту кар’єри ще під час навчання!
Особливо стрімкого розвитку набирають професії:
- кухаря, оскільки це одна з найпоширеніших професій у сфері обслуговування розгалуженої мережі підприємств ресторанного бізнесу
- судноводія дає можливість працевлаштування за кордоном, застосування навичок лідерства роботи у команді.
А переконатися в цьому можна на підприємствах наших партнерів-роботодавців: РЕЄСТР ДОГОВОРІВ
Є можливість самостійно обрати майбутнє місце працевлаштування:
Створити власне резюме, допоможуть онлайн-інструменти, обирай:
Верховна рада ухвалила законопроєкт від 19 червня 2022 року №7293 про здобуття професійно-технічної освіти. Документ дозволяє українцям вдруге навчатися в училищах на безкоштовній основі.
Власне, законопроєкт дозволяє почати нове навчання не раніше ніж через 3 роки після здобуття попередньої освіти і за умови наявності підтвердженого страхового стажу не менше 2 років. Вступити до закладу профосвіти за наявності вільних місць після зарахування осіб, які безоплатно навчатимуться вперше.
Окрім того, освітні програми можуть бути спрямовані на здобуття як повних, так і часткових професійних кваліфікацій.
УГОДИ ПРО СПІЛЬНУ ДІЯЛЬНІСТЬ