3D Тур
Приймальна директора(044) 425-54-27

Сторінка директора

МИХЛИК ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА
Викладач вищої категорії, старший викладач
  • Педагогічне кредо: «Щоб бути хорошим педагогом, потрібно любити те, що робиш і тих, кого виховуєш»
  • Життєве кредо: «Зібратися разом - це початок, триматися разом - це прогрес, працювати разом - це успіх»

ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ, МИ ВДЯЧНІ ВАМ ЗА ВИБІР САМЕ НАШОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ!

Вже понад 145 років Державний професійно-технічний навчальний заклад «Київське вище професійне училище водного транспорту» здійснює підготовку престижних робітничих професій, які користуються попитом на ринку праці, а випускники гарантовано отримають офіційне працевлаштування, гідну заробітну платню та можливості розвитку в обраній сфері. Училище надає освітні послуги:
  • в галузі водного транспорту за інтегрованими професіями:
«Моторист(машиніст), стерновий (керманич)» на базі 9 класу 3 роки навчання із здобуттям повної загально середньої освіти «Моторист(машиніст), судноводій малотоннажного судна» на базі 11 класу 1,5 року навчання
  • в галузі сфери громадського харчування за професіями:
«Кухар», «Кухар, пекар», «Кухар, офіціант» на базі 9 та 11 класу Також впроваджуються нові форми підготовки здобувачів освіти з професії «Кухар» за дуальною формою навчання. При дуальній освіті поєднується навчання в училищі з навчанням на робочих місцях з набуттям певної кваліфікації. Теоретична частина 30% підготовки фахівця проходить на базі освітньої установи, а практична 70% — на робочому місці. Учні поєднують навчання та стажування на підприємстві, це сприяє швидкому їх адаптуванню до особливостей закладу роботодавця. Більшість наших випускників пов’язали свою долю з обраною професією і досягли значних успіхів, ствердившись, як професіонали, створивши стабільне економічне підґрунтя як для себе, так і для своїх родин, бо гарний майстер завжди був і залишається затребуваний суспільством. На сьогодні педагогічний колектив училища з гордістю спостерігає за професійними досягненнями своїх випускників. Для проведення навчально-виробничого процесу в училищі створена сучасна навчально - матеріальна база. На базі училища обладнані слюсарна, такелажна майстерні, кабінети спецдисциплін, дві кухні-лабораторії, навчально-тренувальне кафе, які мають сучасне обладнання, знаряддя та необхідні матеріали для проведення практичних занять, виробничого навчання та виробничої практики. Здобувачі освіти виробничу практику проходять на провідних підприємствах міста Києва. Співпраця училища з роботодавцями відбувається на основі угод, де обидві сторони чітко фіксують свої зобов’язання: училище - забезпечити відповідну фахову підготовку практикантів, а роботодавці - забезпечити необхідні умови для практики та оплату праці учнів. Під час проходження виробничої практики учні отримують окрім стипендії, яка з 01.01.2022 року становить 1250 гривень, ще й заробітну плату. Кожен здобувач освіти може отримати консультацію практичного психолога, юриста, підтримку соціального педагога та інженера з охорони праці. В училищі здобувачі освіти не лише здобувають ґрунтовні знання та вміння, а й навчаються активно, повноцінно жити, якісно проводити свій вільний час. Вся робота педагогічного колективу нашого училища спрямована на те, щоб учні, які навчаються сьогодні і будуть навчатися завтра, відчули себе особистостями, могли швидко адаптуватися до нових життєвих ситуацій, вміло застосовувати на практиці знання та вміння, які приведуть їх до вершин професійної майстерності. Ми пишаємося тим, що молодь, яка отримала у нас путівку у життя, зараз плідно працює на підприємствах Києва та нашої країни. СЛАВА УКРАЇНІ!